سیدمسعود شاعف دوشنبه 17 فروردین 1394 04:18 ق.ظ نظرات ()

نرم افزار Autodesk Navisworks انتخابی مناسب و حرفه ای برای کارخانه داران و مهندسان خط تولید می باشد به طوری که در آن می توانید روند کار را به صورت کاملا گرافیکی و انیمیشنی تحت کنترل داشته باشید همچنین این نرم افزار دارای کتابخانه ای قدرتمند از مدل های صنعتی برای کاربران داراست . مهندسان توسط نرم افزار Autodesk Navisworks میتوانند اسناد مربوط به پروژه ها را جمع آوری و توسط موتور برنامه ریزی نرم افزار با توجه به موقعیت های پروژه به بهترین حالت در گسترش کسب و کار خود موفق باشند .

با توجه به دقت این برنامه در انجام عملیات می توان گفت که این پک نیز مانند سایر نرم افزار های شرکت اتو دسک از کارایی بالا برخوردار است و در بین مهندسان معمار به یک ضرورت برای اجرای پروژه تبدیل شده است .توسط نویس ورکس شما می توانید تمامی اتوماسیون های موجود در یک کارخانه رامدل سازی کرد .

 ویژگی های کلیدی  Autodesk Navisworks 2015 :

- یکپارچه سازی محیط کارخانه و کارگاه

- ابزارهای کمکی جهت هماهنگی بین بخش ها

- برنامه ریزی بر روی پروژه ها قبل از ساخت

- امکان دسته بندی سند ها

- دارای موتور شبیه ساز برای ساخت محیط های کارگاه

تصاویری از محیط نرم افزار

 Autodesk-Navisworks Manage-2015-1-www.Download.ir دانلود نرم افزار Autodesk Navisworks 2015 همراه با کرک Autodesk-Navisworks Manage-2015-4-www.Download.ir Autodesk-Navisworks Manage-2015-3-www.Download.ir 

Autodesk-Navisworks Manage-2015-2-www.Download.ir

لینک های دانلود :

دانلود نرم افزار Autodesk Navisworks 2015 - پارت 01 - حجم 1 گیگابایت

دانلود نرم افزار Autodesk Navisworks 2015 - پارت 02 - حجم 1 گیگابایت

دانلود نرم افزار Autodesk Navisworks 2015 - پارت 03 - حجم 60 مگابایت


راهنمای نصب : 

برروی فایل Navisworks Manage 2015.download.ir.sfx کلیک کنید و مسیری را برای نصب فایل های برنامه انتخاب نمایید ( مسیر پیشفرض روی درایو C می باشد )

بعد از اتمام به مسیر انتخاب شده بروید و فایل setup.exe را اجرا نمایید

هنگام نصب از سریال زیر استفاده نمایید ( عدد ها را به صورت دستی وارد کنید و از کپی و پیست کردن خودداری نمایید )

 111-11111111

  در قسمت Product Key از کد زیر استفاده کنید

507G1

حالا قبل از فعال سازی و اجرای نرم افزار ابتدا کارت شبکه کامپیوتر و فایروال ویندوز را غیر فعال نمایید . ( حتما چک کنید که کامپیوتر شما به اینترنت متصل نباشد ) .

نرم افزار را اجرا کرده و گزینه Select I have an activation code from Autodesk را انتخاب نمایید . از داخل دی وی دی رام مجازی و پوشه کرک فایل ( XFORCE Keygen 32bits or 64bits ) بسته به نوع سیستم عامل خودتان انتخاب کرده و اجرا کنید . حالا Reauest Code نرم افزار را به Keygen داده و Generate را بزنید تا Activation Code به شما داده شود .

منبع : سایت دانلودها ، با کمی تغییر